AK Parti Sivas Belediye Başkan Adayı Hilmi Bilgin başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya, AK Parti Sivas İl Başkanı Yusuf Tanrıverdi, Merkez İlçe Başkanı Burak Kuruçay, Gençlik Kolları Başkanı Fatih Sakarya, Merkez İlçe Teşkilatı ve mahalle başkanları katıldı.

Toplantıda seçimle ilgili son durum değerlendirildi. Hilmi Bilgin, seçimler için çalışmalara hız kesmeden devam edeceklerini belirtti.

Sivas İYİ Parti Belediyeciliğinde Hak Ettiği Değere Kavuşacak! Sivas İYİ Parti Belediyeciliğinde Hak Ettiği Değere Kavuşacak!

Seçmenler Memnun

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın açıklamasıyla birlikte yeniden Sivas Belediye Başkan Adayı gösterilen Hilmi Bilgin’in seçim çalışmalarını süratli bir şekilde devam ettirmesi seçmenlerden tam not alıyor.

22 senelik iktidar geleneğini sürdüren AK Parti’nin yerel seçimler için yaptığı sistemli ve profesyonel çalışmalarda seçmenlerin gözünden kaçmıyor.

Oy potansiyeli bakımından AK Parti’nin kalesi konumunda olan iller arasında gösterilen Sivas’ta en güçlü belediye başkan adayının yine Hilmi Bilgin olduğu ifade ediliyor.