AK Parti Sivas Milletvekili Hakan Aksu, Ramazan ayının başlangıcıyla birlikte manevi bir coşkunun yaşandığını ifade ederek, "Mübarek Ramazan ayına ulaşmanın sevincini paylaşıyor ve sizleri en içten duygularımla selamlıyorum" dedi.

Sivas’ta Et Fiyatlarına Yüzde 50 Zam Bekleniyor: Kilosu 1000 TL’yi Aşacak! Sivas’ta Et Fiyatlarına Yüzde 50 Zam Bekleniyor: Kilosu 1000 TL’yi Aşacak!

Aksu, Ramazan'ın sadece oruç tutmakla kalmayıp, aynı zamanda dayanışma ve paylaşma için bir fırsat olduğunu vurgulayarak, "Bu ay, ihtiyaç sahiplerini anlama ve onlara yardım elini uzatma vaktidir" ifadelerini kullandı.

Sarı Dokulu Kişisel Gelişim Podcasti Youtube Küçük Resmi

Milletvekili, Ramazan boyunca birlik ve beraberlik içinde olma çağrısı yaparak, "Komşularımızla ve ihtiyaç sahipleriyle sevgi ve dayanışma içinde olalım. Dualarımızda ülkemiz ve milletimiz için hayır ve huzur dileyelim" diye ekledi.

Ramazan ayının, barış ve kardeşlik için bir vesile olmasını temenni eden Aksu, "Bu özel zamanı en güzel şekilde değerlendirerek, sağlık ve huzur dolu bir Ramazan geçirmenizi diliyorum" şeklinde sözlerini tamamladı.