31 Mart 2024 Pazar günü gerçekleştirilecek olan mahalli idareler seçimleri için Belediye Başkan Adaylarının çalışmaları son sürat devam ediyor. Seçim çalışmaları kapsamında birçok yeniliğe imza atan Hilmi Bilgin, gazete ve dergi çalışmasının ardından seçmenlerin direk mesaj atabileceği bir uygulamanın paylaşımını yaptı.

“HER TÜRLÜ DARBENİN KARŞISINDAYIZ” “HER TÜRLÜ DARBENİN KARŞISINDAYIZ”

Teknoloji çağına ayak uyduran Bilgin, vatandaşların görüş ve önerilerini paylaşabileceği bir web sitesi oluşturarak vatandaşların fikirlerine önem verdiklerini bir kez daha göstermiş oldu.

www.hilmibilgin.com.tr web sitesi üzerinden vatandaşların görüş ve önerilerini beklediğini sosyal medya hesabı üzerin paylaşarak duyan Bilgin paylaşımında; “Katılımcı Belediyecilik anlayışıyla şehrimizi birlikte yönetiyoruz. Geride bıraktığımız 5 yıllık görev sürecimizde ortak akıl ve istişare düsturu ile şekillendirdiğimiz yönetim anlayışımızı, yeni hizmet döneminde de büyük bir hassasiyetle sürdüreceğiz. Siz de Sivas'ımıza ve Belediye hizmetlerimize dair fikir ve önerilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.” ifadelerine yer verdi.Hilmi Bilgin-3