AK Parti Sivas Belediye Başkan Adayı Hilmi Bilgin, seçim çalışmalarını sürdürürken, hedeflerinin memleketi daha ileri bir noktaya taşımak olduğunu vurguladı. Bilgin, AK Parti Sivas Milletvekili Rukiye Toy, AK Parti İl Başkanı Yusuf Tanrıverdi ve partinin diğer yöneticileriyle birlikte Mehmet Akif Ersoy Mahallesi'nde bulunan seçim irtibat bürosunun açılış törenine katıldı.

Hilmi Bilgin-7

İl Başkanı Yusuf Tanrıverdi, seçim hazırlıklarının kararlılıkla sürdüğünü ve partililere teşekkür ederek, birlik ve beraberlik mesajları verdi. Milletvekili Rukiye Toy ise, Cumhurbaşkanı'nın liderliğinde yürütülen çalışmaların millete hizmet ettiğini ve bu yolda desteklerini sürdüreceklerini ifade etti.

Hilmi Bilgin-8

SİVAS 1 MART NÖBETÇİ ECZANELER SİVAS 1 MART NÖBETÇİ ECZANELER

Başkan Bilgin ise konuşmasında, AK Parti iktidarının ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 22 yıldır ülkeye ve şehre hizmet ettiğine dikkat çekti. Kendilerinin de bu hizmet anlayışını benimsediklerini ve memleketin daha ileriye taşınması için gayret gösterdiklerini dile getirdi. Geçmişte milletin kendilerine verdiği desteği boşa çıkarmadıklarını, her köşede hizmetler gerçekleştirdiklerini ve şehrin her alanını daha yaşanabilir hale getirmek için çalıştıklarını vurguladı. Ayrıca, yapılan hizmetlerle oy oranlarının arttığını ve milletin desteğine layık olduklarını belirtti.

Bilgin, seçim sürecinde vatandaşların desteğini almak için gece gündüz çalışacaklarını ve şehrin her noktasına eşit hizmet götürme çabasında olacaklarını sözlerine ekledi.