Sivas Belediye Başkanı ve Adalet ve Kalkınma Partisi Sivas Belediye Başkan Adayı Hilmi Bilgin gençlere yatırım yapmaya devam ediyor.

Sivas'ın Gemerek İlçesinde Deprem Sonrası Olağanüstü Görüntü Sivas'ın Gemerek İlçesinde Deprem Sonrası Olağanüstü Görüntü

2019 yerel seçimlerinin ardından her hafta okullara yapmış olduğu ziyaretlerle gündeme gelen Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin bu kapsamda yapmış olduğu çalışmalara farklı boyutlar katmaya devam ediyor. Bugün gerçekleştirilen programda Şehit Muhammet Onur Demir Anadolu Lisesi öğrencileriyle bir araya gelen Bilgin, öğrencilere kurmuş olduğu pozitif köprülerle dikkat çekti.

Hilmi Bilgin-11

Sivas’ta özel bir restoranda 12 sınıf öğrencileriyle bir araya gelen Hilmi Bilgin, 8-9 Haziran tarihinde yapılacak olan Yükseköğretim Kurumu Sınavı’na girecek olan öğrencilere başarılar diledi. Başkan Bilginin öğrencilerin kendisine yöneltmiş olduğu sorulara samimi şekilde cevap vermesi dikkat çekti.

Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin’in 5 yıldır öğrencilere yönelik yapmış olduğu çalışmalar kamuoyu tarafından beğeni topluyor.

Hilmi Bilgin-12