31 Mart 2024 Pazar günü gerçekleştirilecek olan mahalli idareler seçimleri için geri sayım devam ederken seçim çalışmaları kapsamında seçim bölgesi Sivas’a gelen Adalet ve Kalkınma Partisi Grup Başkanı ve Sivas Milletvekili Abdullah Güler, 1 hafta boyunca adım atılmadık yer bırakmadı.

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin 15 Ocak 2024 Pazartesi günü ara vermesiyle birlikte seçim bölgesine gelen Adalet ve Kalkınma Partisi Sivas Milletvekili Abdullah Güler, Sivas temaslarına ilçe teşkilatlarıyla bir araya gelerek başladı.abdullah güler

Gölova, Akıncılar, Koyulhisar, Suşehri, Kangal ve Zara’da ilçe teşkilatlarıyla toplantı yapan Milletvekili Abdullah Güler, toplantıların ardından ilçe esnaflarıyla bir araya gelerek esnafların sorunlarını dinledi.

1 hafta boyunca kamu-kurum ve sivil toplum kuruluşu ziyareti gerçekleştiren Adalet ve Kalkınma Partisi Grup Başkanı ve Sivas Milletvekili Abdullah Güler, Sivas ile ilgili notlarını alarak Ankara’ya gitti.

Sivas’ta adım atılmadık yer bırakmayan Abdullah Güler’e, Adalet ve Kalkınma Partisi Sivas Milletvekilleri Hakan Aksu ile Rukiye Genç Toy’un yanı sıra Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, İl Başkanı Yusuf Tanrıverdi, Kadın ve Gençlik Kolları Başkanı Arzu Polat ve teşkilat mensupları eşlik etti.

Saadet Partisi Lideri Karamollaoğlu'dan Sivas'a Önemli Mesajlar: “İhanet Olur” Saadet Partisi Lideri Karamollaoğlu'dan Sivas'a Önemli Mesajlar: “İhanet Olur”

Basın Mensuplarıyla Bir Araya Gelmedi

15 Ocak 2024 Pazartesi gününe kadar Sivas’ta kalması beklenen AK Parti Grup Başkanı ve Sivas Milletvekili Abdullah Güler’in ziyaretlerini tamamlaması ancak basın mensuplarıyla bir araya gelerek çalışmalar hakkında bilgi vermemesi dikkat çekti.

Gerçekleştirilen toplantıların Adalet ve Kalkınma Partisi Sivas Belediye Başkan Adayını belirleyeceği ifade edilirken Grup Başkanı Abdullah Güler’in yanı sıra Milletvekili Hakan Aksu ile Milletvekili Rukiye Genç Toy’un basın mensuplarıyla bir araya gelerek yapılan çalışmalar kapsamında kamuoyunu bilgilendirmesi bekleniyor.

Öte yandan Sivas Belediye Başkan Adayının 15 Ocak 2024 Pazartesi günü Adalet ve Kalkınma Partisi Genel Merkezi tarafından açıklanmasıyla birlikte AK Parti Sivas Milletvekillerinin yeniden saha çalışması yapıp yapmayacağı da merak ediliyor.