AK Parti'nin daha önce 7-9 Haziran'da yapılacağı duyurulan 31. İstişare ve Değerlendirme Kampı, 31 Mayıs-2 Haziran tarihlerinde gerçekleştirileceği ifade edilmişti. AK Parti Genel Sekreteri Fatih Şahin’in yaptığı yazılı açıklamada, kampın tarih değişikliği duyurulmuştu

31 Mayıs-2 Haziran tarihlerinde Ankara Kızılcahamam'da yapılacak olan kamp, AK Parti genel merkez yöneticileri ve milletvekillerinin katılımıyla gerçekleşecek. AK Parti Grup Başkanı ve Sivas Milletvekili Abdullah Güler, Sivas Milletvekilleri Hakan Aksu ve Rukiye Genç Toy da kampa katılacak isimler arasında yer alıyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Önemli Toplantılar

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, milletvekilleri, bakanlar ve genel merkez yetkilileri ile bir araya gelecek. İlk toplantı 31 Mayıs - 2 Haziran tarihlerinde Kızılcahamam'da, ikinci toplantı ise 1-2 Temmuz tarihlerinde AK Parti Genel Merkez Konferans Salonu'nda gerçekleştirilecek. Bu toplantılarda, AK Parti'nin kongre süreci öncesinde izleyeceği yol haritası belirlenecek.

31 Mart Yerel Seçim Sonuçlarının Değerlendirilmesi

Kızılcahamam kampında, 31 Mart yerel seçimlerinin sonuçları detaylı bir şekilde değerlendirilecek. İstişare toplantıları, AK Parti'nin gelecekteki stratejilerini ve kongre süreci hazırlıklarını kapsayacak. AK Parti'de kongre süreciyle ilgili takvimin de yakında açıklanması bekleniyor.

AK Parti’nin Yol Haritası Belirleniyor

Sivas'ta Zabıta, Kurban Bayramında Kaçak Kıyma Çekimine Engel Oldu! Sivas'ta Zabıta, Kurban Bayramında Kaçak Kıyma Çekimine Engel Oldu!

Kamp süresince, genel merkez yöneticileri ve milletvekilleri, parti politikalarını ve geleceğe yönelik stratejilerini tartışacak. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açılış ve kapanış konuşmalarının yanı sıra, bazı bakanlar da bilgilendirme sunumları yapacak. Bu kamp, AK Parti'nin birlik ve beraberlik içinde hareket etmesi ve kongre sürecine hazırlanması açısından büyük önem taşıyor

Muhabir: BÜLTEN