Hacıyusuf’ta “Mezarlık Önünde Bayramlaşma” Geleneği Hacıyusuf’ta “Mezarlık Önünde Bayramlaşma” Geleneği

Sevgili terazi ve yükselen teraziler Yeni bir ilişki için can atıyorsunuz ve çok heyecanlısınız.

Sevgili terazi ve yükselen teraziler; doğruları söyleseydim dediğin bir anı yaşıyorsun. İletişimde dürüstlüğün ve net olmanın önemini görebilirsin. Partnerinizle, dışarı çıktığınızda ilk kez buluşuyormuş gibi davranabilirsiniz.

T E R A Z İ-7Rekabetin yüksek olduğu bir iş ortamında çalışıyorsun. Kendinizi hassas ve kırılgan, duygusal hissederken geçmiş konularınızı yeniden hatırlayacaksınız. Bazı şeyleri geride bırakarak şu an ki bulunduğunuz zamana odaklanmalısınız. Geçmiş geçmişte kalmıştır, geçmişi değiştiremezsin ama yaşadığın tecrübelerden ileriki hayatında ona göre şekil verebilirsin.

Yeni denizlere açılmak isteyeceğiniz bir gündesiniz. Hareketli yoğun bir gündeminiz olabilir. Yaptığınız planlamalarda oldukça büyük ilerlemeler elde edebilirsiniz. Sırtınıza bir dolu sorun yüklemişsiniz. Bunları artık adım adım azaltmaya başlayın. Geride kalan ilişkinizin izleri artık silindi.

Yeni bir ilişki için can atıyorsunuz ve çok heyecanlısınız.  Zaman, zaman tedirginlik yaşamanıza rağmen kısa vadede hiçbir sorun yok gibi görünüyor, mutluluğunuzun tadını çıkartın