Sevgili boğalar ve yükselen boğalar bugün altıncı hissinize ve içgüdülerinize güvenmelisiniz.

Trafik Kurallarına Uyalım, Uymayanları Uyaralım Trafik Kurallarına Uyalım, Uymayanları Uyaralım

Bugün ilişkilerinizde empati ve anlayış seviyeniz yükselebilir. Yakın çevrenizden bazı insanların sırlarını duyabilirsiniz. Bu durum sizi üzebilir, strese sokabilir. Bu sırların bir kısmı hayatınızında tamamen değişmesine neden olabilir.

Boğa

Neptün’ün enerjisi keyfili bir gün geçirmenize neden olabilir. Yakın çevrenizden duyacağınız bazı itiraflar sizi şaşırtabilir ve hatta güldürebilir. Belki de yakın bir arkadaşınızdan gelen aşk itirafına çok mutlu olabilir, yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz.

Eğer partneriniz varsa bugün partnerinize ayrı bir zaman ayırmalısınız. Bu aralar partnerinizle ilgilenmiyor gibi görünüyorsunuz. Ancak partnerinize yeni şeyler denemek, yeni keşifler yapmak ikinizde de çok iyi gelecek ve ilişkinizi derinleştirecek. Hatta bu sayede geleceğe doğru emin adımlarla ilerleyebilir ve planlar kurabilirsiniz.

Aile bireylerinizle kuracağınız diyalog ise maddi krizlerin çözebilir. Aynı zamanda da aranızda olan bazı problemlerin, yanlış anlaşılmaların ortadan kalkmasına neden olabilir.