Geçtiğimiz yıllarda Cumhuriyet Üniversitesi Yerleşkesi’nde İletişim Fakültesi karşısında bulunan Prof. Dr. Fuat Sezgin Kütüphanesi öğrencilere yönelik yaptığı çalışmalarla takdir topluyordu.

Soğuk kış aylarında öğrencilere sıcak çorba dağıtımı yapmanın yanı sıra çay-kahve ikramında da bulunan kütüphane bu yılda öğrencilere sıcak bir ortamda ders çalışma olanağı sağlamaya devam ediyor.

Cumhuriyet Üniversitesi Rektörlüğü, dönem boyunca saat 17:30’a kadar öğrencilere simit, çay ve çorba ikramı yapmaya devam eden kütüphane, öğrencilerin vize haftasına girmesiyle beraber 7\24 hizmet vermeye devam edeceğini duyurdu.

Aziz Vlas'ın Mezarı, Sivas'ı Turistik Haritada Öne Çıkarıyor Aziz Vlas'ın Mezarı, Sivas'ı Turistik Haritada Öne Çıkarıyor

Öğrenciler Memnun

Prof. Dr. Fuat Sezgin Kütüphanesi’nde rahatça ders çalışabildiklerini belirten öğrenciler; “Rektörlüğümüz öncülüğünde kütüphane yönetimi başarılı çalışmalar gerçekleştiriyor. Kütüphane içerisinde sesli ve sessi bir şekilde ders çalışabileceğimiz alanlar mevcut. Vize haftasında gece-gündüz bir şekilde hizmet vermeye devam ediyor olması da bizleri oldukça memnun etti.” ifadelerini kullandı.