Sevgili ikizler ve yükselen ikizler bugün zihninizin hareketliliğinin canlandığı bir gün sizi bekliyor.

Anadolu'da İlk Şirket Kayseri'de Kuruldu: 15 Kilo Altın Sermaye ile 4 Bin Yıl Önce İşletmeye Başlandı Anadolu'da İlk Şirket Kayseri'de Kuruldu: 15 Kilo Altın Sermaye ile 4 Bin Yıl Önce İşletmeye Başlandı

Bugün iletişim yeteneklerinizin giderek geliştiğine şahit olacaksınız. Özellikle yatırım destekleri, kredi başvuruları veya ticari anlaşmalar gibi önemli konulardan bir hayli şanslı olabilirsiniz. Atacağınız doğru adımlar sayesinde de finansal açıdan yükselişe geçebilirsiniz. Bu beklenmedik gelişmeler sayesinde yeni yatırım fırsatları da gündeminize gelebilir.

Ikizler K

İş hayatınızda da kuracağınız yeni ve önemli bağlantılarla birlikte yapacağınız konuşmalarda ikna edici rolü üstlenebilirsiniz. Bu sayede karşınızdaki insanları etkileyecek manipüle edecek ve önemli başarılara adım atmanız noktasında sizi destekleyecek gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. İletişiminizin gücüyle elde edebilecekleriniz sizi bile oldukça şaşırtacak.

Aşk hayatınızda ise gelişen iletişim becerilerinizle birlikte partnerinizi etkileme gücüne sahip olacaksınız. Ancak kendinizi ifade ederken sözlerinizi de dikkatli seçmelisiniz. Partnerinize odaklanmaya ve empati yaparak konuşmaya özen göstermelisiniz. Aksi takdirde söylediklerinizin partnerinizi kafasını karıştıracağını söyleyebiliriz. Tripli cümleler kurmak ‘sen benimle ilgilenmiyorsun’ gibi başlıklara dahil olmak sizin için pek de iyi olmayacak. Bu noktada söylediğiniz kelimelerin daha anlayışlı olduğuna özen göstermelisiniz.