Sivas Eczacılar Odası ve Cumhuriyet Üniversitesi ESAYAK Öğrencileri İle İlaç Bilgilendirme Etkinliği Düzenledi Sivas Eczacılar Odası ve Cumhuriyet Üniversitesi ESAYAK Öğrencileri İle İlaç Bilgilendirme Etkinliği Düzenledi

Sevgili aslanlar ve yükselen aslanlar gökyüzündeki enerji sayesinde bugün bir hayli enerjik ve dikkat çekici olacaksınız.

Etrafınıza yaydığınız enerji sayesinde tüm gözler sizin üzerinizde olabilir. Kendinizi ifade etme yeteneğiniz biraz geri planda kalsa bile yaratıcı olamaz her zaman ön planda olacak. Bu sayede romantik ilişkilerde karizmanız ve enerjinizle birlikte çevrenizdekileri etkileyecek gibi görünüyorsunuz. Kendiniz olmak en büyük gücümüz olacak. Bu sayede de belki de aradığınız aşkı bulacaksınız.

Aslan K

Kariyer hayatınızda ise liderlik becerileriniz ve artan cesaretinizi ile birlikte önemli adımlar atacaksınız. Risk almaktan korkmadığını bugün içerisinde adımlarımıza ve söylediklerinize dikkat etmeye özen göstermelisiniz. Aksi takdirde çevrenizdeki insanları kırabilir veya kendinizi zor durumda bırakabilirsiniz. Özgüven ve kibiri karıştırmamaya özen göstermeniz gerekiyor. Herkesin üzerinde oluşturmak istediğiniz baskı ve otorite hem çevrenizdeki insanlara, hem ilişkilerimize hem de size olumsuz sonuçlar doğurabilir. Bugün en yüksek olacak ve bulunduğunuz konumdan da düşme ihtimaline karşı karşıya kalacaksınız. Dikkatli olmaya özen göstermelisiniz.