Sevgili balık ve yükselen balıklar Bugün değişim içinde olduğunuzun farkına varmanın tam vakti

Sevgili balık ve yükselen balıklar; dünya gerçekten de çok küçük bir yer. Bugün kişisel hayatınızda bunun doğru olduğunu kanıtlayan bir olay gerçekleşebilir. Beklemediğiniz bir anda hiç görmediğiniz birine rastlayabilirsiniz. Bu kişi eski yakın arkadaşın, akraban olabilir. Bunun gibi tesadüfler size birisiyle bağlantı kurma fırsatı sunabilir. Bu yüzden onlara ulaşmak için zaman ayrılmalısınız.

Balık-1Bugün değişik rüyalar ve uyku düzensizlikleriyle güne başlayabilirsiniz. İş hayatında yoğun bir süreçten geçebilirsiniz. Maddi konularda kendini garanti altına almak isteyeceksin. Bu seni birikim yapmaya doğru itebilir. Daha önceden birlikte çalıştığınız kişilerle yeniden bir iletişime geçebilirsiniz. Bu görüşme geçmişte yaşadığınız bazı sıkıntıları çözebileceği gibi yeni iş birliklerinde olabilir.

Sivas ÖZBELSAN'da Yeni Dönem Başladı: Murat Kütük Yönetim Kurulu Başkanı! Sivas ÖZBELSAN'da Yeni Dönem Başladı: Murat Kütük Yönetim Kurulu Başkanı!

Düşüncelerinize yenilmekten kaçınmamalısınız. Bugün değişim içinde olduğunuzun farkına varmanın tam vakti. Olaylara kendinizi teslim etme konusunda çekimser davranabilirsin. İşlerinizin yolunda gideceği, olumlu bir gün geçireceksiniz.

Etrafınızdakiler yaptıklarınızı çok beğenebilir size karşı beklenmedik iltifatta bulunabilirler. Partneriniz sizde bir sıkılmışlık gözlemliyor. İlişkinizi isteksiz yaşıyor olmanızın nedenlerini partnerinizle paylaşın. İlişkinizi bitirmek için herhangi bir engel ortada yok.