Nakite İhtiyacı Olan Kaçırmasın: 100.000 TL Tek Tuşla Hesabınızda! Nakite İhtiyacı Olan Kaçırmasın: 100.000 TL Tek Tuşla Hesabınızda!

Sevgili terazi ve yükselen teraziler;davranışlarınızda daha fazla netlik ve sağlam adımlar ortaya koyabilirsiniz.

Kararlı adımlar atmaya hazırsınız ve genel olarak kimsenin de buna engel olmasına müsaade etmeyeceksiniz. Hedeflerinize adım adım yaklaşabileceğiniz bir gün.

T E R A Z İ-5

Aşk hayatınızda ne istediğinizi bilir şekilde adımlar atacaksınız. Partnerinizle aranızdaki sorunları ortadan kaldıracaksınız.yeni başlangıçlar için de adım atmaya hazırsınız. Kariyer hayatınızda bugün, her şeyin üzerinden tekrar tekrar geçmek durumunda kalabilirsiniz.

Bugün maddi düzenlemeler, harcamalar ve kazançlar gündeminizde. Etrafındaki insanlar sana bakıp ayaklarını denk almalılar bugün. Ekip işinde ortak sorumluluklar söz konusuysa herkesin üstüne düşeni yaptığından emin olun. Zamanını verimli şekilde değerlendirmek için elinden geleni yapacaksın.Hayalleriniz ve hedefleriniz herkese göre çok farklı.Ciddi bir sınavdan geçeceksiniz. Kendinize ve kabiliyetlerinize güvenin. Başkalarının söyledikleri moralinizi bozmasın.