Sevgili balık ve yükselen balıklar; bugün duysal bağlarını güçlendirmek için kendine zaman ayır.

Balık burcunun yönetici gezegeni Jüpiter, güçlü ve duygusal zekaya işaret eder. Duygusal zekâ ve empatiyle ilişkilerinde dengeni sağlayabilirsin. Harekete geçmek için kariyer ve aşk hayatında, hayat dengesini sağlaman senin için yeterli. Gününü kendine ayırmak, çok fazla insan ile muhatap olmamak daha iyi olabilir.

Balık-1

SİVAS 10 NİSAN NÖBETÇİ ECZANELER SİVAS 10 NİSAN NÖBETÇİ ECZANELER

Bugünü kendine ayırmaya daha fazla öncelik verebilirsin. Kişisel bakımın ile ilgilenmek isterken, harcamalarında artabilir. Ayın başında bu kadar fazla harcama yapman seni ilerleyen haftalarda sıkıntıya sokabilir. Geçmişe dönük ne varsa içindekileri dışarı atmak isteyeceksin. Ruh ikizim diyeceğin bir kişi ile aniden tanışabilirsin. Arkadaş ilişkilerinizde değişime hazırlıklı olmalısınız. Bugün kendinize önem vermelisiniz.

Hayallerinizi elde etmenizi sağlayacak adımlar atın. Son zamanlarda girdiğiniz ortamdaki tanıştığınız kişiler ile bağlantı kurun. Bazı yaptığınız planlardan haber gelmesini bekliyorsunuz. Bu haberlere göre düzenlemeniz gerekiyor. Bu nedenle beklemenin ne kadar zor olduğunu hiç kimse sizin kadar anlayamaz. Aşk hayatınızda partnerinizin bu dönemlerde size hep destek olacak.