Sevgili yay ve yükselen yaylar içsel yolculuklar yapmak, meditasyon veya yoga gibi aktiviteler size iyi gelebilir.

Sevgili yay ve yükselen yaylar; Bugün içsel bir denge ve huzur arayışında olabilirsiniz. Kendinizi dinlemek ve duygusal ihtiyaçlarınıza odaklanmak için önemli bir zaman olabilir.

Yay-1İçsel yolculuklar yapmak, meditasyon veya yoga gibi aktiviteler size iyi gelebilir. Aynı zamanda sosyal çevrenizle keyifli zamanlar geçirmek de mümkün olabilir. İletişim becerilerinizle insanlarla derin ve anlamlı bağlar kurabilirsiniz. 

 Her şeyi bu negatiflikte görmemeyi öğrenmen gerekecek bugün.  Kim olduğunuza ve ne yaptığınıza inanıyorsanız, Dünya'da sizi durdurabilecek hiçbir güç yoktur. Ailenizin sorumluluğunu üstlenmeniz gerekebilir.  Bu süreçte fazla yıpranabilir ve tahammül seviyeniz oldukça azalabilir.

Almayan Kalmasın: Sosyal Desteklere Yüzde 110 Zam Yapıldı! Almayan Kalmasın: Sosyal Desteklere Yüzde 110 Zam Yapıldı!

Geçmişte kalan konular gündeminize gelebilir. Kendi iç sesinizi dinleyerek olayların üstesinden gelebilirsiniz. Gün içinde güven aradığınız yerlere çekilebilirsiniz. Enerjinizi etrafınıza yansıtabilecek ve karşılığını alacaksınız. Yaşam kalitenizi daha da yükseltmek istiyorsunuz.

İlişkinizin gelişmesine bazı şeyler engel oluyor. Bu, kolayca aşılabilecek bir engel değil gibi. Engeli aşabilecek adımları atmak için, sorunu net bir şekilde tanımlamanız gerekiyor. Maddi açıdan bazı borç altına girebilirsiniz. Bu durumu düzeltmek sizin için zor değil.