Sivas'ta Ekmek ve Pide Fiyatlarında Zam Bekleniyor: Ekmeğin Fiyatı Ne Kadar Olacak? Sivas'ta Ekmek ve Pide Fiyatlarında Zam Bekleniyor: Ekmeğin Fiyatı Ne Kadar Olacak?

Sevgili terazi ve yükselen teraziler gün içerisinde arkadaşlarınla hafta sonları ile ilgili güzel planlar yapabilirsin.

Sevgili terazi ve yükselen teraziler; etrafında olur olmadık çok fazla dedikodu dönüyor olabilir. Bu gereksiz laflara katılmamak, sadece dinlemek ileride olacaklara bulaşmanı engelleyecek.

T E R A Z İ-6Bugün kişisel görüşünüzle alakalı olarak kendinizi ifade etme konusunda zorluk yaşayabilirsiniz. Alçakgönüllü ve dürüst olun. Kendi kendine motive etmeyi başarıyorsun. Bugünlerde kendini sınayacağın bir durum söz konusu olabilir. Daha önce gittiğiniz yerlere tekrar gitmek ve yaptığınız şeyleri yeniden yapmak isteyebilirsiniz.

Gün içerisinde arkadaşlarınla hafta sonları ile ilgili güzel planlar yapabilirsin. Başarmak için elinizden gelenin en iyisini yapacaksınız. Kendinizi iyi hissedeceğiniz bugünlerde duygusal olarak da olumlu bir süreç geçirebilirsiniz.

Derin bir nefes alın ve rahatlayın. Gösterdiğiniz bütün çabalar için derinlemesine düşünmenin tam zamanı. Hayal gücü geniş birisiniz ve bazen çevrenizdekiler tarafından anlaşılamadığınız zamanlar oluyor. Aradığınız doğru insanı bulmak için biraz daha beklemenizin zamanı var.