Gemerek Protokolü Bayramda Şehitleri ve Gazileri Unutmadı Gemerek Protokolü Bayramda Şehitleri ve Gazileri Unutmadı

Sevgili oğlak ve yükselen oğlaklar hayat yolculuğunuzda üstesinden gelmek zorunda olduğunuz engeller bu dönemde artacak.

Sevgili oğlak ve yükselen oğlaklar; Normal bir arkadaş veya işten bir tanıdık olarak gördüğün birinin sana karşı hisleri olduğunu görmen olası. Bu kişinin sana hayranlıkla baktığını fark edebilirsin.

Oğlak-1Eğer bir sınır çizmen gerekiyorsa bu konuda hassas davranman gerekebilir. Sizi şu anda geride tutan şey daha sonra hırslarınızı ileriye taşıyan yakıt olacaktır. Hareketli bir gündem içindesiniz. Gün içinde eğitimler düzenleyebilirsiniz. Konuşma ve yazışmanın bol olduğu zamanlar var.

Bugünle birlikte bir plan veya sorumluluk konusunda ciddileşiyor olabilirsiniz ve bu tatmin edici olacaktır. Kesin veya iyi tanımlanmış hissettiren şeylerle çok daha mutlusunuz.Kendinizi iyi hissetmeniz için, çevrenizin desteğine ihtiyaç duyacaksınız. Bugün iletişim konusunda oldukça duyarlı davranıyorsunuz.

Hayat yolculuğunuzda üstesinden gelmek zorunda olduğunuz engeller bu dönemde artacak. Partnerinizle  aranızda bazı sorunlar olduğu bir gerçek. Kısa sürede her şey yoluna girecek. İşte yaşadığınız bir gerilim kafanızı fazlasıyla meşgul ediyor. Maddi açıdan plansız harcamalarla yüz yüze gelebilir, endişelenebilirsiniz.