Sivas ÖZBELSAN'da Yeni Dönem Başladı: Murat Kütük Yönetim Kurulu Başkanı! Sivas ÖZBELSAN'da Yeni Dönem Başladı: Murat Kütük Yönetim Kurulu Başkanı!

Sevgili koçlar ve yükselen koçlar bugün hayallerinizin peşine düşmenin zamanı geldi.

Venüs ve Neptün'ün kavuşulması aşk ve ilişkiler eleştirme fırsatı sunuyor. Duygusal olarak hassas ve anlayışlı olacağınız bir gün geçireceksiniz. Gerek iş hayatında gerekse aşk hayatınızda alacağınız kararlarda duygularınız ve sezgilerinizin size yol göstermesine izin verebilirsiniz.

Aşk hayatınızda istediğiniz ilişkileri kurma şansı yakalayabilirsiniz. Ancak gerçekleri görmezden gelmeyin. Gerçeklik ve hayallerinizin arasında arasında gerçeği seçebilme özen göstermelisiniz. Gerçeklik ve hayallerinizi ayıramazsınız takdirde hayal kırıklıklarını uğramanız büyük bir ihtimal.

Koc 1

Iş hayatınızda ise yaratıcı projeler ve takım çalışmalarıyla ön plana çıkabilirsiniz. Yaratıcılığınız ve birikmiş bilgi deneyiminiz sayesinde hemen hemen her konuda hızla karar verecek ve başarıya doğru adım atacaksınız. Sezgilerinize ve deneyimlerinize güveneceğiniz bir gün olacak.