Sevgili akrep ve yükselen Akrepler Her zaman en iyiyi elde etme hırsın yüksek ideallere seni benzersiz işler yapmaya teşvik ediyor.

Nakite İhtiyacı Olan Kaçırmasın: 100.000 TL Tek Tuşla Hesabınızda! Nakite İhtiyacı Olan Kaçırmasın: 100.000 TL Tek Tuşla Hesabınızda!

Sevgili akrep ve yükselen Akrepler; bugün yüksek ideallere odaklanabilirsin.  Sanatsal bakış açın, estetik duygun ve arzularını tetikleyen bu açı kalıbında daha fazlasını isteyebilirsin. Tüm duygularını doruklarda yaşayacağın bir gün. Dolu dolu ve tempolu bir güne hazır ol. Kendini en yükseklerde zirvenin en üst köşesinde görmeye hazırla. Maddi olarak yatırımsal ve üretimsel süreçlerin yoğun olduğu bir zaman olacak.

Akrep-1

Fikirlerini ve planlarını bir yere not etmeyi asla unutma. Yaptığın bu notlarda geleceğine yön verecek fikri bulabilirsin. Her zaman en iyiyi elde etme hırsın yüksek ideallere seni benzersiz işler yapmaya teşvik ediyor. Etrafında yaşadığın olaylara değil de fikirlere odaklanıyorsun, odaklandığın fikirler beynini çok yoracak gibi gözüküyor.  Lakin bu yorgunluk uzun zamandır ihtiyacın olan zihinsel temizliği sağlayacak. Zihnin adeta olumsuz düşüncelerden arınarak aydınlanacak. Elinizde bulunan fırsatları net olarak değerlendirme altına almanız gereken bir süreçten geçiyorsunuz. Elinizden gelenin en iyisini yapmanız gereken bir gün.