Sevgili terazi ve yükselen teraziler şüphesiz ki kişisel gelişimine yoğunlaşabileceğin ve yeni yetenekler kazanabileceğin bir zaman dilimi.

Sevgili terazi ve yükselen teraziler; ayın son gününde, ikili ilişkilerinize dikkat etmeniz gereken bir gün. Sağlam adımlar atmak için biraz daha zamanınız var. Çizgilerinizi yeniden oluşmaya başladığınız bir gündesiniz. Kendiniz için doğru adımları attığınızdan emin olarak tedbirinizi elinizden bırakmamanız gerekiyor. Çok daha sabırlı olmanız gereken bir dönemdesiniz.doğuştan meraklı ve enerjik olan karakterini destekleyen enerjilerle kendini bir harika hissedeceksin. Hayatına yeni mutlu anılar katmaya hazırsın.

T E R A Z İ-4

Almayan Kalmasın: Sosyal Desteklere Yüzde 110 Zam Yapıldı! Almayan Kalmasın: Sosyal Desteklere Yüzde 110 Zam Yapıldı!

Aşk hayatınızda bazı karmaşıklar karşınıza çıkabilir. Flörtünüzle aranızdaki pürüzleri gidermek için romantik bir akşam yemeğine çıkabilirsiniz. Kariyer hayatınızda küçük de olsa gündeme bazı problemler gelebilir. Çabalarınızın karşılığını alabileceğiniz dönemin tam vakti. Maddi olarak sizi ilgilendiren bazı yeni ve sürprizler meydana gelebilir. Şüphesiz ki kişisel gelişimine yoğunlaşabileceğin ve yeni yetenekler kazanabileceğin bir zaman dilimi.