Sevgili kova ve yükselen kovalar kısa sürede olayların sizin tarafınıza dönüşeceği kesin. 

Sevgili kova ve yükselen kovalar; Yaşadığın yer hakkında ufak değişiklikler yapmak kendini daha iyi hissetmeni sağlayabilir. Yapacağın değişiklikler sana bir çok konuda ilham verebilir.

Sivas Belediye Başkanı Adem Uzun’un Kaç Yardımcısı Olacak? Sivas Belediye Başkanı Adem Uzun’un Kaç Yardımcısı Olacak?

Kova-1Gün içerisinde sık sık yorulduğunu hissedeceksin. Bu yorgunluğunu atmak için kendine zaman ayırmanda fayda var. Geçmiş doğru adımlarınız sayesinde finansal varlıklarınızın değerini artırıyorsunuz. Yatırımlarınızı doğru değerlendirmek toplumdaki görünürlüğünüzde de değişimler yaratabilir.

Gündeminizi maddi kaynaklarınız ve gelir gider dengeniz oluşturmakta. Kariyer hayatınızda işinizle ilgili konularda daha fazla fedakârlık yapmalı ve sorumluluk almalısınız. Doğru söylediğiniz için size tepki gösteriliyorsa bunu yapmaya devam edin.

Kendi hikâyenizi yazmak, paylaşmak veya başkalarıyla bağlantı kurmak için daha güçlü bir istek duyuyorsunuz.  Kısa sürede olayların sizin tarafınıza dönüşeceği kesin. Her şeyi bir çırpıda halledeceksiniz. İlişkiniz, çözümü olmayan bir dönemece girmiş ve büyük olasılıkla hoş olmayacak bir sona varacak. İlişkinize önyargısız baktığınızda pek güzel olmayan, doğal olarak bir sona vardığını kabulleneceksiniz.