SİVAS 17 NİSAN NÖBETÇİ ECZANELER SİVAS 17 NİSAN NÖBETÇİ ECZANELER

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Sivas Milletvekili Hakan Aksu, 28 Şubat'ın 27. yılında yaptığı açıklamada darbeyi ve darbeci zihniyeti lanetledi.
"Demokrasi tarihimize kara bir leke olarak kazınan, değerlerimize pranga vurmak isteyenlerin utanç vesikası, 28 Şubat'ı bir kez daha lanetliyorum." diyen Aksu, Sivas'a yapılan sağlık yatırımlarına da değindi.

20230627 Aksu Bayramlar Ayni Zamanda Bir Gonul Kazanma Seferberligidir 19815 245666C6E6Cebc9Fe8A7
Son 21 yılda Sivas ve ilçelerine toplamda 2 milyar 378 milyon TL yatırım yapıldığını belirten Aksu, "Şehrimizdeki sağlık hizmetlerini çağın gereklerine uygun olarak güçlendirmeye devam ediyoruz." dedi.
Aksu, Sivas'ta ambulans helikopter hizmetinin de başladığını müjdeledi. Artık acil durumlarda hemşehrilerin ambulans helikopter ile hızlı ve güvenli bir şekilde tıbbi yardıma ulaşabileceklerini söyledi.
20 hastanenin tıbbi cihaz kapasitelerinin de modern cihazlarla yenilendiğini belirten Aksu, "Bu sayede, sağlık hizmetlerinin kalitesini de önemli ölçüde yükseltmiş olduk." dedi.
Sivas'ı sağlık alanında da bir cazibe merkezi haline getirmek için çalışmaların aralıksız devam edeceğini sözlerine ekleyen Aksu, şunları söyledi:
"Sivas, sağlık altyapısı ve hizmet kalitesi bakımından Türkiye'nin önde gelen şehirlerinden biri haline gelmiştir. Hemşehrilerimiz en modern sağlık hizmetlerine Sivas'ta ulaşabiliyor. Bu yatırımların şehrimize ve hemşehrilerimize hayırlı olmasını diliyorum."