Sevgili yay ve yükselen yaylar hayallerinize sadece bir adım kaldığını hissedebilirsiniz.

Sivas'ta Silah ve Mühimmat Kaçakçılarına Darbe! Sivas'ta Silah ve Mühimmat Kaçakçılarına Darbe!

Sevgili yay ve yükselen yaylar; Başkaları ile ortak bir yaşam alanı paylaşmak zordur. Bazen çalıştığımız yerde bazen de evimizde bizden başka insanların var olmasını istemeyiz. 

Yay-1Son dönemlerde yaşadığınız çatışmalar ruh halinizi derinden etkiledi. Farkında olmasanız bile tavırlarınızın her zamankinden daha sert olduğunu göreceksiniz. Sabırlı yapının dışına çıkıp sert ifadeler kullanacağın bir gün. Dikkatli davranmazsan daha sonra başkaları tarafından koz olarak kullanılabilir.

Hayallerinize sadece bir adım kaldığını hissedebilirsiniz. O adımı atmak, devamını getirebilmek ve hayatınız önemli başlangıçlar yapmak için ideal bir gündesiniz. Son günlerde ortaklıklarda yaşanan yenilenmeler yerini parasal sorunlara bırakmış durumda. Maddi açıdan yatırım planlarınızda size daha fazla sorumluluk düşebilir.  

Karşına çıkan fırsatları mantık çerçevesinde değerlendirmen gerekecek. Doğru adımlar atmak için özenli olmalısın. Kimsenin kalbini kırmadıktan sonra isteklerinizi önceleme hakkına sahipsiniz.

Aşk hayatınızda bile, karşılaştığınız herkes üzerinde bıraktığınız umut verici izlenim sayesinde mutlu anlar yaşıyorsunuz. İlişkisi olmayan yay burcuysan ciddi ve uzun zamanlı ilişki kurma zamanı geldi. Uyumlu olduğunuzu kanıtlamak için önünüze çıkacak fırsatı iyi kullanmalısınız. Maddi birikiminizi değerlendirmek konusunda, bir yakınınız size destek olacak.