Sevgili yay ve yükselen yaylar fevri hareketlerin ile daha sonradan pişman olacağın şeyler yapmamalısın.

Sevgili yay ve yükselen yaylar; ufak tefek sorunlar kolayca bir savaşa dönüşebilir bugün. Tepkilerini kontrol altında tutmak ve sakin kalmak senin için önemli olacak.

Yay-1Fevri hareketlerin ile daha sonradan pişman olacağın şeyler yapmamalısın. Biraz kendini diğerlerinin yerine koy. Kendinizi onun yerinde bulduğunuzda, ona da bu kadar yargılayıcı davranıp, davranmadığını bir düşün. Yakın arkadaşının söyleyeceği söz kırıcı olabilir.

Hacıyusuf’ta “Mezarlık Önünde Bayramlaşma” Geleneği Hacıyusuf’ta “Mezarlık Önünde Bayramlaşma” Geleneği

Stres ve yorgunluk baş ağrılarını arttırabilir. Size iyimserlik getiren koşullar bugün biraz daha netlik kazanabilir. Ortaklıklarda yaşanan yenilenmeleri artık daha net bir şekilde görebileceğiniz bir gündesiniz. İlgini çekecek konulara odaklanabilirsin.  O yüzden algıları açık tutmanda fayda var.

Geçmişten gelen biri gününüze damga vurabilir. Buna nasıl karşılık vereceğiniz iletişiminizin ne şekilde olacağına yön vereceğinden kararlı ve net bir duruş sergilemeye çalışın. Kişileri yargılamadan dinlemesini öğrenmeli ve çevrenizdeki kişilerin sizi anlamasına zaman bırakmalısınız.

Aşk hayatınızda gerçek aşkı bulmak için etrafınızda gözünüzü açık tutmanız gerekebilir. Yaratıcılığınızın oldukça artacağı bir dönemdesiniz. Hayatınızı ilgilendiren hayallerinizin ve amaçlarınızın hayata geçişi, size mucizevi bir yaşam gücü verecek. Önümüzdeki zamanlarda maddi açıdan desteğe ihtiyacınız olacak, şimdiden başınızın çaresine bakmaya başlayın.