Sevgili kova ve yükselen kovalar tartışmaya girdiğin insanlar seni şaşırtabilir.

Gemerek Belediye Başkanı'nın Aracı Kazada Pert Oldu! Gemerek Belediye Başkanı'nın Aracı Kazada Pert Oldu!

Sevgili kova ve yükselen kovalar; Çevrende yaşanan haksızlıklara daha fazla ses çıkarabilirsin.  İçine sinmeyen konuları daha fazla dile getirmenin tam zamanı.

Kova-1Kimsenin sizi eleştirmeyeceğini veya önünüzde durmayacağını açıkça çevrenizdekilere karşı göstermelisiniz. Tartışmaya girdiğin insanlar seni şaşırtabilir. Çünkü yeri geldiğinde senin yanında olan bu kişiler şimdi senin karşında yer alabilir. Duygusal olarak içsel huzura kavuşuyorsunuz.

Her olan bir olayda yeni bir sır olduğunu fark ediyorsunuz. Kendinize ait özel sırlarınız konusunda dikkatli olun. En yakınınızdan bile beklemediğiniz sırlarınız bir şekilde dilden dile dolanabilir.

Başkalarının olumsuz enerjisinden korunmak için zihninizin etrafına bir kalkan örmeniz yerinde olacaktır. Eğlenebileceğiniz ortamlarla değişik kişilerle tanışma imkânı doğabilir. 

Fikirlerinizi coşkuyla kutlayıp eğlenmemeniz için hiçbir sebep yok. Şu anda kendinizi formda hissetseniz de hayatın zevklerine fazla kapılırsanız hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz.

Partnerinizle aranızda çözemediğiniz sorunlarınız var. Aranızdaki bu sorunları çözemiyorsanız ve sizi yıpratıyorsa ilişkinize son verin. Ne kadar çok beklerseniz o kadar çok üzülürsünüz.  Bazı harcamalar konusunda kendinizi kontrol etmekte güçlük çektiğiniz bugünlerde dostlarınızdan yardım alabilirsiniz.