Sevgili balık ve yükselen balıklar kendinizle ilgilenmek için oldukça güne mutlu hissederek başlayabilirsiniz.

Fiyatına İnanamayacaksınız: Artık Adet ile Alınacak! Fiyatına İnanamayacaksınız: Artık Adet ile Alınacak!

Sevgili balık ve yükselen balıklar; gurur yapmamak zor olacak. Başkasının haklı olduğunu görmek de. Günü bu negatif enerjilerle yormamak için biraz geri çekilmen ve kendi işine bakman gerekebilir.

Balık-1Kısıtlamalarınızı bir kenara bırakıp sola, sağa gereksiz yere harcamalar yapacaksınız. Olan tek şey, gösterecek çok az şeyiniz varken borçlarınızın artması olacaktır. Detay gerektiren konular zihnini epey meşgul edebilir. Mental olarak odaklanmakta zorlanabilirsin.

İlişkisinde sorunların varsa partnerinle aranızdaki sorunları çözmek için duygusal konuşmalar yapabilirsin. Kendinizi huzursuz hissedebilirsiniz. Birileriyle yoğun bir etkileşime girebilirsin. İnançlarından ilham alarak şaha kalkabilirsin. Konuşmaktan çekinme. Bu konuşmayı başlatan kişinin eğitilmeye ihtiyacı olabilir. Kendinizle ilgilenmek için oldukça güne mutlu hissederek başlayabilirsiniz.

Aşk hayatınızda ilerleme kaydetmenizi ve romantik anların tadını çıkarmanızı sağlayabilir. Partnerinize karşı şüpheli durumlar içerisindesiniz.  İlişkiniz ya sona eriyor ya da büyük bir değişimden geçiyor.

Olayların nasıl geliştiğini dikkatle izleyin. Maddi açıdan Borç olarak dağıttığınız paraları geri toplamakta güçlük çekiyorsunuz. Bu süre sizin için biraz zaman alacak ve bir köşeye sıkışmış hissedeceksiniz. Bu durumda sabırlı olmanızda fayda var.