Sevgili akrep ve yükselen Akrepler şu sıralar planlarınız pek yolunda gitmiyor.

15 NİSAN 2024 KOVA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 15 NİSAN 2024 KOVA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili akrep ve yükselen Akrepler; Bugün iki arada bir derede kalman olası. Bir tarafta halletmen gereken işler, diğer tarafta gerçekten zaman harcamak istediğin konular çakışabilir.

Akrep-1Bugünü bir dengeye oturtmak seni yorabilir. Kısa sürede nefes almazsanız, evren sizi bir nefes almaya zorlayacaktır. Mesaiye kalmış olsan bile bunun bozulmasına izin vermeyeceksin. Geçmişte yaşadıkların, ön yargılı davranmana sebep olabilir. Herkes ve her şeyin aynı olmadığının farkına varacaksın.

Yeni adımlar atıp, yeni kazanımlar elde edeceksiniz. Bunun için sabırlı olmalısınız. Keyfinizi bozmak isteyenlerden sakının, ancak durumun nereden kaynaklandığının da bilincinde olun. Değerlendirme yapmak için daha donanımlı hissettiğiniz için güzel bir değişim rüzgârı esebilir.

Fikirlerinizi güçlü bir şekilde ortaya koymaktan korkmuyorsunuz.  Şu sıralar planlarınız pek yolunda gitmiyor. Belki de değiştiremeyeceğiniz şeyleri kabullenmeniz gerekiyor. Hayal kırıklığınızın sizin önünüze geçmesine izin vermeyin. Ulaşmanız biraz daha uzun sürse bile, azimle hedefinize mutlaka ulaşacaksınız.

Yeni biriyle tanışacaksınız. İlk başta size çok sempatik ve güvenilir gelen bu kişi sonradan sizi beklenmedik hareketler sergileyerek hayrete düşürebilir. Şimdiden önleminizi almaya bakın. Maddi açıdan bir an önce bütçenizi gözden geçirin.