Sevgili terazi ve yükselen teraziler artık yalnızlıkla savaş verme tarafınız bitti.

Sevgili terazi ve yükselen teraziler; Aklındakileri gerçeğe dökme yetin artabilir. Ufak tefek dokunuşlar yaparak, evinin aurasını değiştireceksin. Bir süre önce ara verdiğin spora yeniden başlamak için eksiklerini tamamlamak isteyeceksin.

T E R A Z İ-6 Artık yalnızlıkla savaş verme tarafınız bitti. Belki hiç bu kadar yalnızlığı sevmemiştiniz. Kendi yalnızlığınızı sevmeyi öğrendiniz. Hayatınızda sizi anlamayan ve yoran insanları hayatınızdan çıkarmanın tam zamanı. Maddi açıdan para anlamında endişeleriniz var. Zorlandığınızı hissedebilirsiniz. 

 Bugün yaptığınız her şeyde ne kadar derine değil ne kadar ileri gidebileceğinize bakın. İşlerin tıkanmaya başladığını görür görmez müdahale edin.  Karşılaştığınız kişilerden yardımlar alacaksınız. Sürprizler sizi sevindirecek.

Gemerek Protokolü Bayramda Şehitleri ve Gazileri Unutmadı Gemerek Protokolü Bayramda Şehitleri ve Gazileri Unutmadı

Üstlendiğiniz sorumluluklar ağır basabilir. Daha önce önemsemediğiniz konulara daha ciddiyetle eğilmeniz gerekebilir. Aşk hayatınızda sürekli problemleri siz ortaya çıkarmazsanız, karşı taraftan daha uyumlu ve sıcak bir ilgi göreceksiniz. Maddi sıkıntılar sosyal hayatınızı da kısıtlıyor.  Maddi açıdan masraflarınızı azaltmak için çareler bulun. Gereksiz yere harcama yapmaktan kaçının ve harcamlarınıza dikkat edin.