Sivas'ta Deprem Anı Kameralarda! Gazeteciler Sarsıntı Sırasında Şoka Girdi Sivas'ta Deprem Anı Kameralarda! Gazeteciler Sarsıntı Sırasında Şoka Girdi

Sevgili başaklar ve yükselen başaklar aşk hayatınızda yeni maceralara atılmak isteyebilirsiniz.


Sevgili başaklar ve yükselen başaklar, bugün sezgilerinizin ve hislerinizin çok kuvvetli olduğu ve sizi doğruları söylediği bir gün olacak hislerinize güvenmelisiniz. Çevrenizde sizi kıskanan insanlar olduğunu hissettiğinizde o kişilere karşı bir duvar örmek sizi gelebilecek tehlikelere karşı koruyacak. İş hayatınızdaki kararlılık ve sağlam adımlarınız terfi etmenize neden olabilir. Ancak bugünlerde eleştirel yönünüzü ve mükemmeliyetçi kişiliğinizi törpülemeniz gerekiyor. Törpülemediğiniz takdirde eleştirel yönünüz dolayısıyla bir çatışmaya girebilirsiniz.  

Başak 24

İş ve eğitim hayatınızda kendi potansiyelinizi küçük göremeyeceğiniz bir gün olacak. Adeta başarılara doyacaksınız. Bu başarılar vesilesiyle özgüveniniz artacak ve hedeflerinizi sağlam adımlarla ilerleyeceksiniz. Aşk hayatınızda yeni maceralara atılmak isteyebilirsiniz. Partnerinizle birlikte çıkacağınız bir tatilin size çok iyi geleceğini söyleyebilirim. Çıkacağınız bu küçük tatil sayesinde ilişkiniz daha sağlam hale gelecek ve geleceğe dair bazı konuşmalar olabilir.