Develili Kuaför Faruk Kafkas, Uluslararası Yarışmada Jüri Üyeliği Görevi Üstlendi Develili Kuaför Faruk Kafkas, Uluslararası Yarışmada Jüri Üyeliği Görevi Üstlendi

Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (SESOB) Başkanı Hakan Demirgil, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı ve TBMM'nin kuruluşunun 104. yıl dönümünü kutladı. Demirgil, mesajında çocuklara olan sevgisini ve önemini vurguladı.
Demirgil, Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin kuruluşunun ve 23 Nisan'ın önemini anlatan açıklamasında şunları söyledi:
"23 Nisan 1920'de Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin açılması ile milletimiz egemenliğini hayata geçirmiştir. Bu anlamlı günü bize armağan eden Gazi Mustafa Kemal Atatürk, geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza da bu bayramı armağan ederek çocuklara olan sevgisini en üst düzeye çıkarmıştır."
Demirgil, Atatürk'ün "Bugünün küçükleri yarının büyükleridir"
sözünü de hatırlatarak, çocuklara ne kadar değer verildiğini vurguladı. 23 Nisan'ın dünyada kutlanan ilk çocuk bayramı olduğunu da belirten Demirgil, esnaf teşkilatı olarak tüm çocukların bayramını kutladığını söyledi.
Demirgil mesajının sonunda, Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'ü ve şehitlerimizi rahmetle anarak, TBMM'nin kuruluş yıldönümünü kutladı.