Sevgili akrep ve yükselen akrepler Sevdiğiniz konulara yönelmek, yaratıcı bir uğraşa emek vermek sizi tatmin edecektir.

Sevgili akrep ve yükselen akrepler ;Bugün duygu ve düşüncelerini daha kolay bir şekilde ifade edebileceksin. Bu fırsatı daha iyi değerlendirmeli ve sana sıkıntı yaratan konular hakkında etrafındakilerle iletişime geçmelisin. 

Akrep-1Uzun süredir kendinizde ve hayatınızda değiştirmeyi düşündüğünüz bir duruma dair ilk adımınızı atacaksınız. Sevdiklerinizle bir araya gelmek için mükemmel bir zaman. Bir arkadaşının sana verdiği bir sır ile ilgili yapacağı planları seninle paylaşmak istemesine sırt çeviremeyeceksin.

SİVAS 16 NİSAN NÖBETÇİ ECZANELER SİVAS 16 NİSAN NÖBETÇİ ECZANELER

Gerçeklerin canınızı yakması kendinizi kötü hissettirecektir. Buna neden ararken kendinizi üzmemelisiniz. Sizin hoşunuza gidecek konular bugün ön plana çıkıyor.

Sevdiğiniz konulara yönelmek, yaratıcı bir uğraşa emek vermek sizi tatmin edecektir. Bu aralar mesleki konularda patronunuzla anlaşmakta problem çekebilirsiniz. Kendini ifade ederken ve başkalarını dinlerken bir yanlışlık olmaması önceliğin olabilir.  Planlama ve liderlik etme yeteneğinizle gurur duyun. Partneriniz. Sizi kontrol etmek isteyebilir. Maddi açıdan zorlanacağınız bir döneme girebilirsiniz. harcamalarınıza dikkat etmeli ve gözden geçirmelisiniz.