Sevgili terazi ve yükselen teraziler maddi konularda hırslarınızın sizin önünüze geçmemesi gereken bir gündesiniz.

Sevgili terazi ve yükselen teraziler; Sevdiğin bir kişi ile aranda oluşan bir gerginliği çözmek için uğraşabilirsin. Sinirleriniz birkaç gün gergin olabilir.

T E R A Z İ-6Bu yüzden başka bir yere gitme fikri her zamankinden daha da cazip gelebilir. Etrafındaki kişilerin çelişkili davranışları, kuşkuculuğunun artmasına neden olabilir. Şu zamanlarda stresli olduğun için sağlık problemlerini de beraberinde getirebilir. Düşüncelerinizi doğru analiz edin.

Beklediğiniz konular çözüme kavuşabilir. Maddi konularda hırslarınızın sizin önünüze geçmemesi gereken bir gündesiniz. Alacağın bir haber sayesinde kendini mutlu hissedeceksin. Uzun zamandır beklediğin bir fırsatın gerçekleşmesi ihtimali seni oldukça heyecanlandıracak. 

Dikkat! Sivas Merkez Diriliş Mahallesi Pide Fırınları Pazartesi Günleri Kapalı! Dikkat! Sivas Merkez Diriliş Mahallesi Pide Fırınları Pazartesi Günleri Kapalı!

Maddi açıdan Bir yardım elinin gelişiyle iç dünyanızda işler normale döner. Aşk hayatınızda beklemediğiniz sürprizlerle karşılaşabilirsiniz. Başarıya duyduğunuz inanılmaz hırsı biraz dengelemeye çalışın.

Amaçlarınıza büyük bir enerji ve kuvvetle atılmanız iyi bir şey olsa da durumunuza bir bütün olarak bakmasını bilin. Zaman zaman sergilediğiniz hırçın davranışlar aşk hayatınızı yıpratıyor.  Düzensiz ve yetersiz uyku yaşam enerjinizi alıp götürüyor.