Sevgili akrep ve yükselen Akrepler bugün dokunduğunuz her şeyin altına dönüştüğü harika bir gün.

Sevgili akrep ve yükselen Akrepler; Televizyonda gördüğün veya internette okuduğun şeyler ruh halini etkiliyor olabilir. Bugün ekrana daha az bakmak gerginliğini azaltacak.

Sıfır Araç Alacaklara Müjde: Fiat Egea Sadece 224.000 TL Sıfır Araç Alacaklara Müjde: Fiat Egea Sadece 224.000 TL

Akrep-1Kişisel veya profesyonel anlamda ani değişimler yaşayabilirsiniz. Hayatınızın dönüm noktası olacak birisiyle tanışacaksınız. Yeni başlangıçların tadını çıkarmak için güzel bir gün.

 İlişkisi olan bir akrep burcuysan küçük sürprizler seni heyecanlandıracak. Uzun zamandır tatile çıkamayanlardansan, yaz tatili planları yapabilir, kendine rota belirleyebilirsin. Hayatınızı hangi temel üzerine inşa ederseniz yaşamınız da buna göre şekil alacaktır.

Değerlerinizi her zaman önce kendinize verin. Bazı olayları zamana bırakmanız gerekebilir. Kendinizi strese sokmak yerine durumun geçici olduğunu bilin ve moralinizi yüksek tutun. Yanı başında gelişen olayların seni derinden etkileyip kısıtlamasına izin vermemelisin. Bugün dokunduğunuz her şeyin altına dönüştüğü harika bir gün.

Partnerinizle ilişkinizde şüphedesiniz. Geçmişte yaşadığınız olumsuzlukları unutmalısınız. Başkalarının etkisinde kalarak kendinizde kusur bulma huyu var sizde. Güzelliklerinizin farkına varın.