Sevgili yengeçler ve yükselen yengeçler, kariyer hayatınızda yeni başlangıçlar yapabilirsiniz.

Güneş'in Koç burcuna geçmesiyle birlikte hedeflerinize ulaşmak için daha kararlı ve cesaretli olduğunuz bir gün olacak.  Ne istediğinizden emin olduğunuz bügünde hedeflerinize daha kararlı bie şekilde odaklanacaksınız. Hayatınızı yoluna koymak istediğiniz bu günde karşınıza önemli fırsatlar çıkabilir. Bu fırsatlar heni iş teklifi gibi yenilik barından bir gelişme olabilir.

Yengeç

AK Parti İl Genel Meclisi’nde de Eridi AK Parti İl Genel Meclisi’nde de Eridi

İş hayatınızda kazanacağınız bu ivmeyle birlikte iş hayatınızda görünmez olmaktan kurtulacaksınız. İsteklerinizi ve arzularınızı açıkça belli edecek ve özgüvenli bir şekilde ilerleyeceksiniz. Tüm bu çabalarınızın karşılığını da kısa bir süre içerisinde alacaksınız.

İş hayatınızda olduğu gibi aşk hayatınızda da  yenilikler mevcut. Var olan ilişkinizede partnerinizle birlikte geleceği planlamak isteyebilirsiniz. Evlilik konuları gündeme gelebilir.

Eğer bir ilişkiniz yoksa da hiç beklemediğiniz birinden bir itiraf alabilirsiniz!

Finansal konularda da iş hayatınızda olduğu gibi yükselişe geçebilirsiniz. Ancak yine de harcamalarınıza dikkat etmelisiniz. Aksi takdirde ay sonunu getirmek sizin çok zorlayıcı olabilir.