Sevgili yay ve yükselen yaylar Çevrenize karşı temkinli ve duyarlı davranıyorsunuz.

Sevgili yay ve yükselen yaylar; Bugün kendini işine odaklanabilirsin. Detaylara dikkat etmen daha sonradan işine yarayacak güzel bir şey keşfetmeni sağlayabilir.

Yay-1Hayatınızdaki bazı karışık durumların ortasında kalabilirsiniz. Bu da ruh halinizin gün içinde olumsuz yönde değişmesine neden olabilir. Duygusal ruh halin, bugün hiç ummadığın tavırlar yapmana neden olabilir. Enerjik ve keyiflisiniz. Aşk hayatınız ve istekleriniz hakkında konuşurken karşınızdakilerin kim olduğuna dikkat etmelisiniz.

Yapmak istediğiniz şeyler için hayal gücünüzü hayata geçirebilirsiniz. Gün sonunda enerjiniz tükenebilir ve içinize kapandığınız bir gün olabilir. Maddi şeylere çok fazla odaklanma. Olumsuz ya da korku odaklı düşünceler seni bloke ediyor olabilir. Bugün biraz duygusal harcamalar yapma ihtiyacı yaşayabilirsiniz. Çevrenize karşı temkinli ve duyarlı davranıyorsunuz.

Sivas'ta Silah ve Mühimmat Kaçakçılarına Darbe! Sivas'ta Silah ve Mühimmat Kaçakçılarına Darbe!

İstekleriniz ve hayalleriniz, değişen koşullar nedeniyle bir kez daha ellerinizden kayıp gidiyor. Aşk hayatınızda duygularınızdan çok gerçekler ağır basıyor.

Kariyer hayatınızla ilgili duygularınızdan çok gerçekler daha ağır basıyor. Bu kararı verirken dik başlılığınızı bir kenara bırakmanız gerekiyor. Beklemediğiniz bir yerden para gelecek Böylece önceki borçlarınızı da kapatacaksınız.