Sivas’ta Et Fiyatlarına Yüzde 50 Zam Bekleniyor: Kilosu 1000 TL’yi Aşacak! Sivas’ta Et Fiyatlarına Yüzde 50 Zam Bekleniyor: Kilosu 1000 TL’yi Aşacak!

Sevgili koçlar ve yükselen koçlar gökyüzündeki enerji sayesinde kazanmış olduğunuz yeni bakış açıları sayesinde adım attığınız iş hayatınızda giderek yükseleceğiz bir gün olacak.

Bir süredir aklınızda bulunan yeni projeleri hayata geçirdiğiniz bir gün olabilir. Gökyüzünün enerjisiyle birlikte gelişen hayal gücünüz ve yaratıcı fikirleriniz sayesinde ekip arkadaşlarınızla yeni projelere adım atabilirsiniz. Bu adımlar kendi işinizi kurmak veya yeni ortaklıklar elde etmekle alakalı olabilir.

Koç-1

Eğer kendi işinizi kuracaksanız iç sesinize güvenmelisiniz. Sezgileriniz ve hisleriniz size doğru yolu gösterecek. Bu zorlu adımda yanınızda bulunan dostlarınıza ve düşmanlarınıza dikkat edin. Sizi destekleyen sizi seven ve size yardım etmek isteyen insanların yanı sıra; sizin iyiliğinizi istemeyen ve sizi çekemeyen insanların olduğunu unutmayın. Bu kişilerin de yakın bir zamanda gerçek yüzünü görecek ve onlarla bütün ilişkimizi kesmek isteyeceksiniz.

Romantik anlamda da giderek iletişim becerilerinin artması sayesinde geleceğe adım atmaya başlayabilirsiniz. Uzun süredir bir birlikteliğiniz varsa, ailelerin tanışması söz nişan gibi geleceğe yönelik hedefler belirleyebilirsiniz. Eğer bir flört ünüz varsa bu kişiyle birlikte yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz.

Partneri olmayan koç ve sevgili koçlar size de müjdelerimiz var! Bugün gireceğiniz bir ortamda göz göze geleceğiniz bir kişiyle aniden birbirinize çekiliyor gibi hissedebilirsiniz. Bu kişiye karşı ilk adım atacak ve tam da istediğiniz kişiyi bulmuş gibi hissedeceksiniz.