Sevgili yengeçler ve yükselen yengeçler, eğer partneriniz yoksa yakın zamanda aşk kapınızı çalabilir.

ARAMIZDAN AYRILANLAR 15 NİSAN 2024 ARAMIZDAN AYRILANLAR 15 NİSAN 2024

Sabah saatlerinde hissedebileceğiniz yorgunluk ve stresleriniz olabilir.  İş hayatınızda uğradağınız bir haksızlık dolayısıyla strese girmiş olabilirsiniz. Ancak merak etmeyin yakın zamanda bu hakszılık ortadan kalkacak.

Yengeç

Ancak hafta sonunuzu güzel geçirmek için enerjinizi toplamaya çalışmalısınız. Gün içerisinde sevdiklerinizle eğlenmek ve vakit geçirmek size çok iyi gelebilir. Sorumluluklarınızı yerine getirmekte zorlanacağınız bugünde sağlık problemleriyle karşı karşıya gelebilirsiniz. Her şeyden önce sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

Merkür ve Jüpiter arasındaki açı sizi olumsuz etkileyebilir. Sevdiklerinize vakit ayırmak tahmin ettiğinizden daha iyi gelecek.

Öğle saatlerinde beklenmedik gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Bu sürpriz partnerinizden veya yakın çevrenizden alacağınız sürprizler olabilir.

Aynı zamanda bu bir iş teklifi terfi gibi müjdeli bir haberde olabilir. Bu müjdeli haber sayesinde sevdiklerinizle küçük bir tatile çıkmak sizin adeta yeniden doğmanıza neden olacak. Eğer partneriniz yoksa yakın zamanda aşk kapınızı çalabilir.