Sevgili terazi ve yükselen teraziler bugün etrafındaki sevdiğin insanlara onlara ne kadar değer verdiğini göstermelisin.

Sevgili terazi ve yükselen teraziler; Bugün etrafındaki sevdiğin insanlara onlara ne kadar değer verdiğini göstermelisin. Yanlış anlaşılmaktan korkmayın. Hayatının her alanında sorumluluklarının artabileceği bir gün seni bekliyor. Etrafınızdaki koşullara ve kendinizi eşzamanlı olarak hazırlamalısınız. Enerjiniz bir hayli yüksek ve bu da istediklerinizi, hayallerinizi adım adım ulaşabileceğinize işaret etmekte. Bugün, aşk  hayatınızda daha kontrollü olmaya çalışacaksınız. Güzel gelişmeler, gündeminizi bir hayli meşgul ve tempolu hissettirecek. 

Hacıyusuf’ta “Mezarlık Önünde Bayramlaşma” Geleneği Hacıyusuf’ta “Mezarlık Önünde Bayramlaşma” Geleneği

T E R A Z İ-4

İyimserliğinizin arttığı, neşeli ve güvenle hareket ettiğiniz bir gündesiniz. Kariyer hayatınıza yönelik pozitif değişiklikler bugün hızlanabilir. Yeni kaynaklar bulabilmeniz için yeni fırsatlar çıkabilir.  İş ve sosyal hayatında, uyum ve dengeyi sağlama becerin ile dikkat çekebilir, ekip içindeki uyumu pekiştiren biri olarak öne çıkabilirsin.  Bugün, maddi durumunuzla ilgili konularda kendi kendinizi beklenmedik zorluklar içerisine sokabilirsiniz.