Sevgili başaklar ve yükselen başaklar, duygularınızı kontrol etmekte zorlanacağınız bir gün olabilir.

Ani ve önemli kararlar vermeniz için uygun bir gün değil. Sosyal çevrenizin bu durumdan etkilenmesini istemiyorsanız bugün biraz daha anlayışlı olmalısınız.

İş hatanızda yükselişe geçeceğiniz bir gün olabilir.  Yeni bir projeyi devralmak, kendi işinizi kurmak gibi konulardaki kararlılığınız sizi başarıya götürecek. Ancak iletişim konusundaki sıkıntılarınız buraya da yansıyabilir. Sakin ve dikkatli olmak işinize yarayacak.

Başak-1

İş hayatınızla ilgili yapacağınız görüşmelerde yeni ve farklı bakış açıları kazanabilirsiniz. Bu görüşmelerden sizi olumlu yönde etkileyecek.

Aşk hayatınızda, romantik sürprizler ve hediyeler alabilir, yeni tekliflerle karşılaşabilirsiniz. Monotonlaşmış rutine binmiş ilişkiler için hareket zamanı. Partnerinizin sürprizlerine hazırlıklı olun.

Partneriniz yoksa arkadaşlarınızla gideceğiniz bir eğlencede yeni biriyle tanışabilirsiniz. Bu kişi hayatınızda büyük yer edinebilir.

Gün içerisinde maddi konular sık sık gündem gelebilir. Gereksiz harcamalardan kaçınmalısınız.

Milli Savunma Bakanlığı'ndan Açıklama: "ABD ile Hava Eğitimleri Bölgesel Kalkınmalarla İlgili Değil" Milli Savunma Bakanlığı'ndan Açıklama: "ABD ile Hava Eğitimleri Bölgesel Kalkınmalarla İlgili Değil"