Sevgili balık ve yükselen balıklar Sevdiklerinizle bir araya gelmek için mükemmel bir zaman! 

Sevgili balık ve yükselen balıklar; Bugün duygu ve düşüncelerini daha kolay bir şekilde ifade edebileceksin. Bu fırsatı daha iyi değerlendirmeli ve sana sıkıntı yaratan konular hakkında etrafındakilerle iletişime geçmelisin.  Uzun süredir kendinizde ve hayatınızda değiştirmeyi düşündüğünüz bir duruma dair ilk adımınızı atacaksınız. Sevdiklerinizle bir araya gelmek için mükemmel bir zaman! Bir arkadaşının sana verdiği bir sır ile ilgili yapacağı planları seninle paylaşmak istemesine sırt çeviremeyeceksin.

Sivas’ta Et Fiyatlarına Yüzde 50 Zam Bekleniyor: Kilosu 1000 TL’yi Aşacak! Sivas’ta Et Fiyatlarına Yüzde 50 Zam Bekleniyor: Kilosu 1000 TL’yi Aşacak!

Balık-1

Gerçeklerin canınızı yakması kendinizi kötü hissettirecektir. Buna neden ararken kendinizi üzmemelisiniz. Sizin hoşunuza gidecek konular bugün ön plana çıkıyor. Sevdiğiniz konulara yönelmek, yaratıcı bir uğraşa emek vermek sizi tatmin edecektir. Bu aralar mesleki konularda patronunuzla anlaşmakta problem çekebilirsiniz. Kendini ifade ederken ve başkalarını dinlerken bir yanlışlık olmaması önceliğin olabilir.  Planlama ve liderlik etme yeteneğinizle gurur duyun. Partneriniz sizi kontrol etmek isteyebilir.