Sevgili akrep ve yükselen akrepler aşk hayatınızda size verilen sevgiyi çok derinden hissedeceğiniz romantik bir gün.

Sevgili akrep ve yükselen akrepler; Karşına bir sorun çıkarsa, söylenmeden önce nasıl ve hangi yollarla çözebileceğini düşün. Kendi gücünün farkına varabilirsin. Emeklerinin göz ardı ediliyor oluşuna tahammül edemeyeceksin. Yargılamadan önce iyi bir dinleyici olman senin için daha iyi. Güneş ile Jüpiter arasındaki pozitif etkileşim, kariyerindeki başarıyı ve bolluğu artırıyor. Uzaktaki dostlarınla görüşmek için planlar yapabilirsiniz.

Akrep-1

Sivas'ın Gemerek İlçesinde Deprem Sonrası Olağanüstü Görüntü Sivas'ın Gemerek İlçesinde Deprem Sonrası Olağanüstü Görüntü

Hayallerinizle yaratıcılığınızı süslendiriyorsunuz.  Yeteneklerinizi ortaya çıkarırken yeni bir teklifle karşılaşabilirsiniz. bir takım çekinceleri geri planda bırakarak ilerlemeye devam ediyorsunuz. Aşk hayatınızda size verilen sevgiyi çok derinden hissedeceğiniz romantik bir gün. Şu sıralar enerji dolu ve önemli konuları ele alabilecek güçtesiniz. Partnerinizin size olan duygularını çok iyi değerlendirmenize karşın, aslı olmayan korkularınız var.