Sevgili koçlar ve yükselen koçlar, bugün gökyüzündeki enerji, zihinsel anlamda uyanışa neden olabilir.

Koç-1Merkür ve kuzey ay düğümünün birleşmesi nedeniyle düşünceleriniz ve hedeflerinize daha net bir bakış açısı elde edebilirsiniz. Hedefleriniz ve hayalleriniz konusunda net olacağınız bugün de önemli kararlar verebilirsiniz. Bir şekilde hareket edeceğiniz ve planlamalar yapacağınız bugün de hem iş hayatınızda hem de aşk hayatınızda olumlu gelişmeler yaşanabilir.

İş hayatınızda daha emin olmanız nedeniyle yeni projelere adım atmak isteyebilir veya bir süredir aklınızda bulunan deneyimlemek istediğiniz yeni meslek gruplarında da şansınızı denemek isteyebilirsiniz. İş hayatınızdaki monotonluktan sıkılmış gibi görünüyorsunuz. İş hayatınıza yeni bir renk katmak size iyi gelecek. Gökyüzündeki enerji sayesinde de yaratıcı fikirleriniz ortaya çıkabilir ve bu fikirleri paylaşmaktan çekinmeyin.

Sıfır Araç Alacaklara Müjde: Fiat Egea Sadece 224.000 TL Sıfır Araç Alacaklara Müjde: Fiat Egea Sadece 224.000 TL

İlişkilerinize geldiğimizde de bugün partnerinizle daha derin konuşmalar yapma eğilimi gösterebilirsiniz. Partnerinizle olan ilişkinizi ve iletişiminizi güçlendirmek için ideal bir gün. Bir süredir hissenin bizden bahse edemediğinden ötürü bugün partnerinize karşı daha açık olmak isteyebilirsiniz. Aynı zamanda güven sevgi şefkat gibi arayışlar içerisine de girebilirsiniz. Partnerinizle isteklerinizi ve duygularınızı paylaştığınız müddetçe ilişkiniz çok daha güzel bir boyut kazanacak. Bu nedenle düşüncelerinizi söylemekten çekinmeyin.