SİVAS 16 NİSAN NÖBETÇİ ECZANELER SİVAS 16 NİSAN NÖBETÇİ ECZANELER

Sevgili kova ve yükselen kovalar İdeallerinizi gerçekleştirmek için her türlü gerekli şansa, birikime sahipsiniz.

Sevgili kova ve yükselen kovalar; Bugün yeni adımlar atmaktan çekinebilirsin. Ani kararlar vermemeye ve sonradan pişman olabileceğin şeylere dikkat etmelisin. Maddi açıdan bazı aksaklıklarla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Gününü dostlarına ayıracaksın.

Kova-1

Vakit ayıramadığını düşündüğün yakın dostlarını daha fazla arayacaksın. Olayları farklı bakış açılarıyla değerlendirmen aynı zamanda seni, ilgiliyle dinlenen biri haline getirecek. Olayları farklı bakış açılarıyla değerlendirmen aynı zamanda seni, ilgiliyle dinlenen biri haline getirecek.  Biraz yorgun olabilirsin. Dinlenmeye öncelik vermen iyi olabilir.

 Maddi açıdan Para meseleleri bugün biraz sisli görünebilir. Kolayca yanlış anlaşılmalara neden olabilir. Yapabiliyorsanız harcamaktan kaçının. İdeallerinizi gerçekleştirmek için her türlü gerekli şansa, birikime sahipsiniz. Hayatınızda olabilecek aksilikler sizi üzmemeli. Çevrenize yardım etmekten hoşlanacaksınız.  Herkesi olduğu gibi kabul edin ve olanları serbestçe hayatın akışına bırakın.

Partnerinizin işine ayırdığı zamanı problem ediyorsunuz ama belli etmemeye çalışıyorsunuz. O ise sorunun ne olduğunu bir türlü anlayamıyor. Açık olmanızda fayda var.