Sevgili boğalar ve yükselen boğalar bugün sizin için manevi değerleri yeniden değerlendirme zamanının geldiği bir gün olabilir.

BoğaBugün Merkür ve Kuzey Ay düğümünün bir araya gelmesiyle birlikte sahip olduğumuz şeylerle ilgili, “ihtiyaç mı yoksa İstek mi” ayrımını daha net bir şekilde görebilirsiniz. Bu soruların cevabını bulduğunuzda ise maddi ve manevi anlamda gereksiz harcama yapmaktan kaçınabilirsiniz.

Manevi anlamda gereksiz harcamadan kastımız sizi hak etmeyen, size iyi gelmeyen toksik ilişkilerinizi bitireceğiz anlamına geliyor. Bu ilişkiler hem romantik anlamda hem de arkadaşlık bakımından olabilir. Bir süredir uğradığınız manipülasyonlar sayesinde tutunmaya çalıştığınız bu ilişkilerden bugün bir çırpıda kurtulmak isteyebilirsiniz. Bu sayede de hem gelecekte hem de şimdiki zamanda çok daha iyi kararlar vermiş olacaksınız.

17 Milyon Emekliye Müjde: Aile Yardımı Yapılıyor! 17 Milyon Emekliye Müjde: Aile Yardımı Yapılıyor!

Aşk hayatınızda ise daha güçlü ve anlamlı bağlar kuracağınız bir gün olacak. Partnerinizle birbirinize olan duygularınızın yoğunluğundan bahsedecek ve birbirinizin hiç bilmediğiniz yönleriyle karşılaşacaksınız. Bu sayede de ilişkinizi giderek kuvvetlenecek.

Finansal konularda ise yeni taktikler ve stratejiler belirleyerek yatırım fikirlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede de maddi anlamda yükselişe geçeceksiniz. Gereksiz harcama yapmaktan kaçınmalı ve yatırım yapmaya özen göstermelisiniz.