Sivas'ta Deprem Anı Kameralarda! Gazeteciler Sarsıntı Sırasında Şoka Girdi Sivas'ta Deprem Anı Kameralarda! Gazeteciler Sarsıntı Sırasında Şoka Girdi

Sevgili yengeçler ve yükselen yengeçler bugün kalbinizin en ücra köşelerine yolculuk yapmak isteyebilirsiniz.

Gökyüzünün enerjisiyle birlikte sezgilerinizin gücü sizin için büyük bir rehber olacak. Bir süredir bastırmak istediğiniz duygularınız ve iç sesinizden artık çekilmeli, hayallerinizin ve iç sesinizin fısıltısı kulak vermelisiniz. Çünkü sizin için en doğru olan şey bu olacak. İç sesiniz size doğru yolu bulmanızda rehberlik edecek. Geçmişin yaralarını ve geleceğin endişelerini de sarabileceğiniz bir gün olacak.

Yengeç

Öğleden sonra bir dosta ihtiyaç duyabilirsiniz. Konuşmak dertleşmek ve duygularınızı ifade etmek isteyebilirsiniz. Bu noktada aile bireylerinin ile de konuşmak size iyi gelecek. Ancak yalnız kalmaktan korkmayın. Çünkü sizi sizden daha iyi tanıyan hiç kimse olamaz. Bu nedenle iç sesimize kulak vermeye özen gösterin.

Aşk hayatınıza baktığımızda ise kararsız kaldığınız ve emin olamadığınız ilişkilerinizi bitirmelisiniz. Aksi takdirde uzun vadede sizi zarar verecek ilişkiler kurma ihtimaliniz çok yüksek.