Sevgili kova ve yükselen kovalar Maddi açıdan çok da parlak bir dönemde değilsiniz.

Sevgili kova ve yükselen kovalar; Bugün gereksiz yere zaman kaybetmemelisin. Halletmek istediklerine hızla girişimli olmak için kendine iyi bir ortam yaratmalısın.

Kova-1Yaratıcı projelerin üzerinde çalıştığınız verimli ve kazançlı bir gün olacak. Dostlarınızla bir araya gelerek çalışmalarınıza yeni ortaklar bulma imkanına sahip olacaksınız. Haftanın son gününde kendini çok yorgun hissedebilirsin. Bu geçireceğin yorgunluk sonrası sakin ve kafa dinlemeli bir gün olacak.

Deprem Anında Ne Yapılmalı? Deprem Anında Ne Yapılmalı?

Bir şeyler öğrenmek, keşfetmek için bir plan yapabilirsiniz. Sabah saatlerinde başlattığınız bir işinizin, akşama doğru hız kazandığını görmek sizi mutlu edecek. Aşk hayatınızda samimi ve sıcak davranışlarınız size birçok avantaj sağlayacak. Aşk hayatınızda İlişkinizdeki çelişki ve stres sona ermek üzere.

İlişkinizdeki çelişki ve stres sona ermek üzere. Eğer partnerinizle bu dönemde birbirinizi destek olursanız ilişkinizde büyük adımlar ve ilerlemeler atmış olacaksınız. Maddi açıdan çok da parlak bir dönemde değilsiniz. Yaptığınız harcamalara dikkat etmelisiniz.