Sevgili ikizler ve yükselen ikizler bugün sosyal ilişkileriniz ve iletişim yetenekleriniz yeni bir boyut kazanabilir.

Gökyüzündeki enerji nedeniyle iletişim yetenekleriniz sivriler içebilir. Ancak gökyüzünün oluşturduğu açı ve kavuşum sayesinde ilişkilerinizi düzene sokabilir ve sevdiklerinizle aranızdaki problemleri noktalamanıza yardımcı olabilir.

Ikizler K

Özellikle aşk hayatınızda partnerinizle birlikte net ve dürüst konuşmalar yapmaya özen göstermelisiniz. Bir süredir göz ardı ettiğiniz kafa karışıklıklarınızı ve ya problemlerinizi konuşarak bu sorunlardan tamamen kurtulmalısınız. Ancak bu konuşmaları yaparken de oldukça dikkatli olmalısınız. Kelimelerin gücüne güvenin ve düşünerek konuşun. Zira gün sonunda bir ayrılık yaşayabilirsiniz.

Altay Köyü'nde Orta Oyunu Coşkusu Yaşandı! Altay Köyü'nde Orta Oyunu Coşkusu Yaşandı!

Sosyal çevrenizle de vakit geçirmeyi önem göstermelisiniz. Bir süredir görüşmediğiniz arkadaşlarınızla vakit ayırmak size iyi gelecek ve keyifli anlar yaşayacaksınız. Güvendiğiniz dostlarınızla birlikte de dertleşmek ve karar verme aşaması noktasında birbirinize destek vereceksiniz.

Kariyer hayatınızda ise özgürce fikirlerinizi belirtmeli ve projelerde yenilikçi düşüncelerinizin ortaya çıkmasına izin vermelisiniz. İş hayatınızda da ise cesur davrandığınız bugün de biraz daha dikkatli ve temkinli davranmalısınız.