Sevgili başaklar ve yükselen başaklar gökyüzünde enerjisiyle birlikte düşünce yapılarımızın ve kişiliklerinin değişeceği ve gelişeceği bir gün olacak.

Değişiklik yapmaktan hoşlanmadığınız ve rutine sadık kalmayı sevdiğiniz bu günlerde var olan problemlerinizi göz ardı etmek isteyebilirsiniz. Ancak problemlerinizi dile getirmek ve bunlara çözüm üretmek hayatınızı yoluna koymanız adına sizi daha çok destekleyecek.  Bu sayede de içsel huzura kavuştuğumuz ve ne istediğinizden emin olduğunuz bir süreç içerisine gireceksiniz.

Basak 1

Hacılar'da Yağışlara Rağmen Ulaşımda Sorun Yok! Hacılar'da Yağışlara Rağmen Ulaşımda Sorun Yok!

Aşk hayatınızda ise partnerinizle birlikte eğlendiğiniz ve gezdiğiniz kaliteli vakit geçirdiğiniz bir gün geçireceksiniz. Gün içerisinde yeni bir maceraya atılmak isteyebilirsiniz. Bir süredir denemek istediğiniz ancak deneyimle yemediğiniz hobilerinize veya etkinliklere katılmak hem sizi hem partnerinize hem de ilişkinizi önemli ölçüde katkı sağlayacak. Bu yeni deneyimler sayesinde kişisel gelişiminiz artarken ilişkinizin derinlikleri de artacak ve geleceğe yönelik konuşmalar gündeminize gelecek.

İş hayatınızda ise geri planda durmamaya fikirlerinizi ve düşüncelerinizi dile getirmeye özen göstermelisiniz. İş hayatınızda tıkanıklık gösteren bazı projelerde sunacağınız fikirler sayesinde yeni çözümler bulunacak ve çevrenizden takdir toplayacaksınız.