Sevgili terazi ve yükselen teraziler yaptığın değişiklikler etrafın tarafından fark edilmeye başlıyor.

Sivas İl Genel Meclisi'nde İlk Toplantı Heyecanı! Pazar Günü Meclis Başkanlığı Seçimi Yapılacak! Sivas İl Genel Meclisi'nde İlk Toplantı Heyecanı! Pazar Günü Meclis Başkanlığı Seçimi Yapılacak!

Sevgili terazi ve yükselen teraziler; bugün hayatında Duygularınla yüzleşmek zor olabilir. Kendine itiraf edemediğin konular gündeme gelebilir. Kendini yeterince enerjik hissetmeyebilirsin.

T E R A Z İ-6Üstesinden gelemediğin konularda çevrendekilerden yardım istemekten çekinmeyeceksin. Yaptığın değişiklikler etrafın tarafından fark edilmeye başlıyor.

Kendinizi nazik ve kırılgan hissederken geçmiş konularınızı yeniden hatırlayacaksınız. Kendinizi yeniden sorguladığınız birçok yeni soru üretebilirsiniz. Çabaladığınız konularda bilgi eksikliklerinden dolayı sıkıntılar yaşayabilirsiniz.

 Aşk hayatınızda partnerinizi sahiplenişiniz, sevgilinizin içini ısıtıyor. Kariyer hayatınızdan biraz uzaklaşmak için de iyi bir gün. Söz konusu gerçekler olduğunda son derece katı ve acımasız olabiliyorsunuz. Sert mizaçlı biri olarak tanınıyorsunuz ama aslında bu hassas ve kırılgan yanınızı gizleyen bir maskeden başka bir şey değil.